
УБ(XPB)-2240 VX Advance Ремень Contitech Continental зубч.
2 053,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00154035
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24162
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2262 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2180 мм |
| Позначення виробника | XPB-2240 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 053,74 ₴

