24180
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2382 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2360 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2300 мм |
| Позначення виробника | XPB-2360 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 602,22 ₴


