10318
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1345 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1325 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1295 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1600100; CLAAS: 147228.1; DRONNINGBORG: 41905300; D41905300; MASSEY FERGUSON: 520305D1; 833870M1 |
| Позначення виробника | A-1325 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


