527
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.144 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 4 мм |
| Довжина ременя | 1280 мм |
| Кількість ручів | 16 шт. |
| Позначення виробника | 16PJ-1280 |
| Ширина ременя | 37.44 мм |
| Ширина струмка | 2.34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050,76 ₴


