
B 1365 В(Б)-1365 Ремінь Contitech Continental
585,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00022966
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12086
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1391 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1365 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1321 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2601106; BIZON: 51101171335; CASE INTL., HARVESTER: A19920; D43913; JOHN DEERE: H132809; R87153; ZMAJ: 830171419; 083-017-1419 |
| Позначення виробника | B-1365 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585,96 ₴

