
B 1390 В(Б)-1390 Ремінь Contitech Continental
617,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00031654
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1416 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1390 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1346 мм |
| Позначення виробника | B-1390 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,94 ₴

