
B 1770 В(Б)-1770 Ремень Contitech Continental
772,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00017803
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12456
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1796 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1770 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1726 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1501135; DEUTZ-FAHR: 1143410; 241192090; 0114 3410; 2.4119.209.0 |
| Позначення виробника | B-1770 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,56 ₴

