12775
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2176 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2106 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1501163; DEUTZ-FAHR: 1143413; 0114 3413 |
| Позначення виробника | B-2150 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


