
B 2242 В(Б)-2242 Ремень Contitech Continental
953,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00020382
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12856
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2268 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2242 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2198 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0201170; ARBOS: A63015; JOHN DEERE: AZ62282; AZ100808; MASSEY FERGUSON: 417795M1; 621261M1; NEW HOLLAND: 84045226 |
| Позначення виробника | B-2242 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953,58 ₴

