
B 2455 В(Б)-2455 Ремінь Contitech Continental PS
594,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00015742
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12989
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2481 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2455 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2411 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101187; BIZON: 51651172413; DEUTZ-FAHR: 1210712015910; DRONNINGBORG: 41933700; D41933700; MASSEY FERGUSON: 26733578; NEW HOLLAND: 86514527; 86514527B |
| Позначення виробника | B-2455 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594,90 ₴

