
B 2895 В(Б)-2895 Ремень Contitech Continental PS
701,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00013914
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13268
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2921 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2895 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2851 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401217; CLAAS: 020705.0; MASSEY FERGUSON: 6211078M1; NEW HOLLAND: 634069; 634069A; POTTINGER: 460411; 460412 |
| Позначення виробника | B-2895 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,16 ₴

