
B 2940 В(Б)-2940 Ремень Contitech Continental
1 279,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00021868
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13303
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2966 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2896 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101222; BIZON: 9725-11382; CASE INTL., HARVESTER: 553079R1; CLAAS: 746506.0; DEUTZ-FAHR: 1145989; 0114 5989; DRONNINGBORG: 41936500; D41936500; NEW HOLLAND: 42002; 230048; 80230048; 42002A |
| Позначення виробника | B-2940 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279,80 ₴

