
B 3350 В(Б)-3350 Ремень Contitech Continental PS
690,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00013916
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13605
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3376 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3306 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2901252; CASE INTL., HARVESTER: 7223430; DEUTZ-FAHR: 1145052; 0114 5052; GRIMME: B9502163; B95.02163; MASSEY FERGUSON: 26746970; 6209375M1 |
| Позначення виробника | B-3350 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690,54 ₴

