
B 3650 В(Б)-3650 Ремень Contitech Continental
1 609,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00005533
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13709
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3676 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3606 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0501273; CASE INTL., HARVESTER: 1407035R1; CLAAS: 610830.0; 610830.1; DEUTZ-FAHR: 6210923; 880022153360; 0621 0923; 088-002215-3.360; NEW HOLLAND: 86518904 |
| Позначення виробника | B-3650 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609,08 ₴

