862
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3630 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3552 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1454371; CLAAS: 774099.0; DEUTZ-FAHR: 6210952; 880022154355; 0621 0952; 088-002215-4,355 |
| Позначення виробника | 20X12.5-3600 |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


