
C 2240 С(В)-2240 Ремень Contitech Continental PS
861,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00014027
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
15187
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2186 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0202172; BIZON: 5056759; 5056/759; CASE INTL., HARVESTER: 1253324C2; CLAAS: 667684.0; NF006116; JOHN DEERE: SA01801; MASSEY FERGUSON: 545654M1; 406888M1; 834190M1; 832869M1; 789966M1; S0615121; SAMPO ROSENLEW: 615121 |
| Позначення виробника | C-2240 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861,66 ₴

