
C 3909 С(В)-3909 Ремінь Contitech Continental
2 160,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00045804
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16558
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3945 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3909 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3855 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002298; CASE INTL., HARVESTER: 832044C2; JOHN DEERE: E43565; KVERNELAND: 99203056; MASSEY FERGUSON: 181359C1; SAMPO ROSENLEW: R694256; 4R694256; 615184 |
| Позначення виробника | C-3909 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160,54 ₴

