
C 4326 С(В)-4326 Ремінь Contitech Continental
2 398,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00010056
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16767
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4362 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4326 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4272 мм |
| Позначення виробника | C-4326 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398,62 ₴

