
D 3501 Д(Г)-3501 Ремень Contitech Continental
3 337,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00035196
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
18006
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3551 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3501 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3431 мм |
| Позначення виробника | D-3501 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 337,02 ₴

