8410
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 2.144 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4920 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4SPCBP-5000 |
| Ширина ременя | 99 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 003,10 ₴


