
W40 1000 42х13-1000 Ремень Contitech Continental
602,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00025197
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23447
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 12.8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1020 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 940 мм |
| Позначення виробника | W40-1000 |
| Ширина ременя | 41.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602,52 ₴

