
5PK 1132 Ремень Contitech Continental
266,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00002968
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8857
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.1 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1132 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| Позначення виробника | 5PK-1132 |
| Ширина ременя | 17.8 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,10 ₴

