
5PK 690 Ремень Contitech Continental
424,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00012812
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8865
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.1 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 690 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| Позначення виробника | 5PK-690 |
| Ширина ременя | 17.8 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,38 ₴

