
5/5V 2000 / 15J Ремень Contitech Continental
18 044,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00025873
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8441
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 404 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 404 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2000 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| Позначення виробника | 5-5V-2000 |
| Ширина ременя | 404 мм |
| Ширина струмка | 404 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 044,46 ₴

