9187
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.054 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 4 мм |
| Довжина ременя | 864 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| Позначення виробника | 6PJ-864 |
| Ширина ременя | 14.04 мм |
| Ширина струмка | 2.34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502,26 ₴


