
AVX-10 1170 0-1170 Ремінь Contitech Continental зубч.
287,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00014466
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11513
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1183 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1170 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1132 мм |
| Позначення виробника | AVX10-1170 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,94 ₴

