
AVX-10 650 0-650 Ремінь Contitech Continental зубч.
202,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00010864
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11559
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 663 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 612 мм |
| Позначення виробника | AVX10-650 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,74 ₴

