
AVX-13 1000 А-1000 Ремінь Contitech Continental зубч.
370,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00014497
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11612
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 9 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1018 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 955 мм |
| Позначення виробника | AVX13-1000 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,38 ₴

