
AVX-13 1625 А-1625 Ремень Contitech Continental зубч.
647,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ц00003741
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11711
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 9 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1643 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1625 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1580 мм |
| Позначення виробника | AVX13-1625 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647,76 ₴

