
XPB 1600 УБ-1600 QUADPOWER Ремень Gatesl зубч
2 485,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: G_Ш00023239
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24026
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1622 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1540 мм |
| Позначення виробника | XPB-1600 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485,92 ₴

