
XPZ 1900 8,5х8-1900 QUADPOWER Ремень Gatesl зубч.
1 423,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: G_Ш00023233
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24709
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1913 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1862 мм |
| Позначення виробника | XPZ-1900 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423,56 ₴

