
XPZ 3150 8,5х8-3150 FO PIONEER Ремень Contitech Continental зубч.
1 047,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00099918
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24775
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3163 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3112 мм |
| Позначення виробника | XPZ-3150 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,18 ₴

