1231
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4349 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4310 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4249 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1530380; DEUTZ-FAHR: 6211034; 880022156425; 0621 1034; 088-002215-6,425; NEW HOLLAND: 331094 |
| Позначення виробника | 25 (21х14)- 4310cz |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770,12 ₴


