19474
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2691 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2571 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0112223; CASE INTL., HARVESTER: F21990; JOHN DEERE: H75847; MASSEY FERGUSON: 621321; 621231M2; 621321M2; 621321M91 |
| Позначення виробника | HL 45х20 2650cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000,96 ₴


