19512
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3041 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2921 мм |
| Позначення виробника | HL 45х20 3000cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 711,66 ₴


