20034
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2918 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2870 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2783 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0213259; FORTSCHRITT: 4221668181; JOHN DEERE: Z34099 |
| Позначення виробника | HM 50х22 2870cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 875,52 ₴


