20116
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3638 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3590 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3503 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0713295; CASE INTL., HARVESTER: 4031832698 |
| Позначення виробника | HM 50х22 3590cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 296,08 ₴


