
SPA 1200 11х10-1200 Ремень Rubena (Чехия)
279,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPA (11х10)- 1200cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1218 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1155 мм |
| Позначення виробника | SPA (11х10)- 1200cz |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,66 ₴

