
А-1025(AVX-13 1025) Ремінь Rubena (Чехія) зубч.
363,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: АVX-13- 1025cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11621
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 9 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1043 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1025 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 980 мм |
| Позначення виробника | АVX-13- 1025cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,96 ₴

