13279
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2926 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2856 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401217; CLAAS: 020705.0; MASSEY FERGUSON: 6211078M1; NEW HOLLAND: 634069; 634069A; POTTINGER: 460411; 460412 |
| Позначення виробника | В(Б)- 2900cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,60 ₴


