17944
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3300 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3180 мм |
| Позначення виробника | D(Г) - 3250cz |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121,48 ₴


