20243
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4088 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4040 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3953 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1813327; CASE INTL., HARVESTER: 20471094; 4240023362; FORTSCHRITT: 2047109403; 2047109403/25100; JOHN DEERE: H217141; H220911; ROSTELMACH: 6201255 |
| Позначення виробника | HM 50х22 4040cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 958,36 ₴


