
8.5х8(SPZ)-1500 Ремень Rubena (Чехия)
215,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPZ (8,5х8) - 1500cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23073
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1513 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1462 мм |
| Позначення виробника | SPZ (8,5х8) - 1500cz |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,28 ₴

