23399
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 925 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 912 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 874 мм |
| Позначення виробника | SPZ (8,5х8) - 912cz |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,04 ₴


