14211
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5906 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5880 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5836 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401442; CLAAS: 707001.1; MASSEY FERGUSON: 311680230; 1680230W1; 1680230WI; NEW HOLLAND: 449701; 80449701 |
| Позначення виробника | B-5880 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649,80 ₴


