УБ(XPB)-1250 Ремінь Endura (Індія) зубч.
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Ш00072082
УБ(XPB)-1250 Ремінь Endura (Індія) зубч.Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
23963
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1272 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1190 мм |
| Позначення виробника | XPB-1250 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

