3325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4598 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423389 EE-TECH; CLAAS: 724180.0; 724181.0; DEUTZ-FAHR: 6215236; 890009466049; 0621 5236; 089-000946-6.049; MASSEY FERGUSON: 6294242M1; NEW HOLLAND: 9514989; 87368902; 89514939; 89514989 |
| Позначення виробника | 2BBP-4650 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 611,90 ₴


