3791
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6420 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6368 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323519; CASE INTL., HARVESTER: 904031; 770001153; DEUTZ-FAHR: 001890440; 90015597; 241192130; 0.018.9044.0; 2.4119.213.0; KPAB: 904031 |
| Позначення виробника | 2BBP-6420 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310,72 ₴


