3884
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 7150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 7098 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223572; BISO: 9351.0216.00; 99.060671-4026; 990606714026; 9351021600; 99060671-4026; DEUTZ-FAHR: 1145187; 0114 5187; FORTSCHRITT: 93510216000; JOHN DEERE: Z53416; Z55645; KPAB: 904020; SPITOR: B-2017 |
| Позначення виробника | 2BBP-7150 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 573,16 ₴


