5178
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2610 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2558 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424238 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 84514757; CLAAS: 629510.0; 629510.1; DEUTZ-FAHR: 1141759; 0114 1759; JOHN DEERE: CQ53372; FH10164; LAVERDA: 4311218; 4312351 |
| Позначення виробника | 3BBP-2610 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


